شیوه ی انتخاب بهترین کفساب برای انجام خدمات سنگسابی - هاست رایگان مگفا

شیوه ی انتخاب بهترین کفساب برای انجام خدمات سنگسابی

انجام پروژه فولاد و بتن به شکل اصولی
آبان ۷, ۱۳۹۶
تفاوت های بین عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
آذر ۱, ۱۳۹۶

شیوه ی انتخاب بهترین کفساب برای انجام خدمات سنگسابی

انتخاب کفسابی و یا سنگسابی جدید می تواند کار دشواری باشد. مواد مختلفی برای انتخاب وجود دارد و هر نوع دارای گزینه ای برای همراه با آن است. همچنین، بسته به اتاق و جریان ترافیك، ملاحظات گوناگونی برای تفكر وجود دارد. این راهنمای توضیح می دهد که هشت نوع محبوب ترین مواد کفسابی، جایی که آنها بهترین استفاده می شود و جوانب مثبت و منفی آنها.

کفسابی کف به عنوان آماده سازی برای استفاده از چوب سخت

برای شروع، بیایید نگاهی به یک مورد سنتی: چوب سخت کن. با تشکر از چوب سخت دوام و گرم، سنگسابی احساس طبیعی، آن را همچنان کف سابی انتخاب برای بسیاری از صاحب خانه. از چوب های چوبی، بلوط باقی مانده محبوب ترین انتخاب است، اما جنگل های دیگر مانند گیلاس و جنگل های عجیب و غریب وارداتی مانند گیلاس برزیل و بلوط تاسمانی، قطعا ارزش در نظر گرفتن. کف سابی های چوب سخت در انواع مختلفی از قبیل تخته، تخته پارکت و تخته پیش ساخته که می توانید خودتان را نصب کنید.

کفسابی کفپوش سه بعدی

کفسابی قبل از لمینت

کفسابی لمینیت یکی از محبوبترین گزینههای کفسابی است. نصب آسان تر از کف سابی چوب جامد چوب است و بسیار ارزان تر است. کف سابی لمینیت نام خود را به دست می آورند، زیرا آنها متشکل از مواد مختلف چوبی هستند که لایه ای یا لایه ای دارند و سپس با علامت عکاسی دانه چوب سنگسابی در مقابل هر هیئت مدیره قرار می گیرند.

تنوع در کف سابی لمینیت واقعی، کف سابی چوبی مهندسی است. چوبی مهندسی شامل یک روکش چوب واقعی است که به تعدادی از تخته های تخته سه لا متصل می شود. این کمی گرانتر از ورقه ورقه است زیرا لایه بالای آن به جای اثر عکاسی، چوب واقعی است. این لایه ی بالای چوب چوب های مهندسی چوب را صدا می کند، احساسات و ظاهری بسیار بیشتر از لامینات دارد.

سنگسابی کف سابی قبل از کف پوش بامبو

بر خلاف طبقات چوب سخت، مواد استفاده شده برای ایجاد کف سابی بامبو درخت نیستند، اما در واقع یک چمن چوبی بسیار سبک وزن است. این گیاه سریع رشد می کند و دارای استحکام کششی از فولاد است که باعث ایجاد یک طبقه بسیار مقاوم و مقاوم در برابر تورم و انقباض با تغییرات رطوبت می شود. کفسابی بامبو به طور کامل ساخته شده و با مفاصل زبان و شیار طراحی شده است، درست مثل کفسابی جامد چوب جامد. بامبو در جنگل های کنترل شده رشد می کند و به بلوغ رسیدن فقط سه تا پنج سال طول می کشد، در مقایسه با جنگل های قدیمی رشد که می تواند تا ۱۲۰ سال به اندازه کامل رشد کند.

سنگسابی قبل از لمینت کردن

آیا کف هایی مثل چوب پنبه نیز نیاز به کف سابی دارند؟

مانند چوب بامبو، چوب پنبه یک جایگزین کفسابی سبز است. جایزه دیگری از چوب پنبه این است سنگسابی که ساختار سلولی سلولهای چوب، کف سابی را به کف سابی اتاق می دهد که کف سابی پا را تحت فشار قرار می دهد. این ویژگی ساختاری متمایز همچنین باعث می شود که کف سابی پخت برای ارتعاش و صدا جذب شود و در صورت افتادن گمانه زنی کند. کفسابی کفسابی در کاشی های پیش ساخته در طیف وسیعی از پوشش ها موجود است. کاشی دارای یک سطح طبیعی، بدون لایه ای است که باعث می شود چوب پنبه ایده آل برای مناطق مرطوب مانند سنگسابی آشپزخانه و سنگسابی حمام.

این ها و بیشتر از این ها درباره کفسابی را اینجا بخوانید: kafsabbashi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *